09/22/2017 - جمعه 31 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/6/22 10:50:58 print

«شما و سیما» بعد از سال‌ها تغییر کرد
تولیدات مختلف شبکه های سیما به برنامه «شما و سیما» راه پیدا می کند و از این به بعد این برنامه به گستره بیشتری از تولیدات تلویزیون می پردازد.

 

سرویس فرهنگی فردا: برنامه «شما و سیما» جمعه ۲۴ شهریور آیتم های متنوعی از تولیدات شبکه های سیما را به تصویر خواهد کشید.

دوربین «شما و سیما» با حضور در پشت صحنه برنامه «دلویزیون»، افتتاحیه سریال «پاهای بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی و برنامه «پلم پولوم پلیش»، ضمن گفتگو با عوامل تولید و بازیگران، آخرین اخبار و اطلاعات را از روند تولید و تصویربرداری این برنامه ها به بینندگان ارایه می کند.

این برنامه همچنین در گفتگو با مدیران شبکه نسیم، آماری از تولیدات و آثار این شبکه را ارایه می کند. گزارشی از نظرهای مردمی و کلیپی از سریال های ماندگار قدیمی بخش های دیگر برنامه این هفته «شما و سیما» را تشکیل می دهد.

بخش های جدیدی نیز به برنامه «شما و سیما» اضافه شده که شامل آمار تولید و پخش آثار شبکه ها، صدای شما، گزارش مردمی، کلیپ های قدیمی سریال های ماندگار و نظرسنجی هستند. پخش سری جدید این برنامه به تهیه کنندگی محسن همایونی طوسی از جمعه ۲۰ مرداد روی آنتن شبکه اول سیما خواهد رفت.

برنامه «شما و سیما» با رویکرد تعامل بیشتر مردم با سیما و ارایه تصویری جامع تر از انواع تولیدات نمایشی و غیر نمایشی معاونت سیمای سازمان صداو سیما به تهیه کنندگی محسن همایونی جمعه ها حوالی ساعت ۱۲:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار