08/19/2017 - شنبه 28 مرداد 1396
مشاهده خبر


1396/5/18 21:40:40 print

انهدام باند کلاهبرداری در تهران
باند کلاهبرداری از جوانان جویای کار متلاشی شد.

خبرگزاری صداوسیما: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تعدادی از خانواده ها به پلیس آگاهی تهران شکایت کرده بودند مبنی بر اینکه افرادی با پوشش کاریابی برای جوانان در تهران، شیراز، عسلویه، خوزستان و اراک فرزندان آنان را در شرکت های بزرگ صنعتی و عمرانی استخدام می کردند.

سردار محمدیان افزود: کارآگاهان اداره 14 آگاهی با همکاری ماموران وزارت اطلاعات سر دسته این باند را شناسایی و روز گذشته در یک عملیات غافلگیرانه 3 نفر از اعضا اصلی را که فعالیت های هرمی را در قالب کاریابی فعالیت می کردند ، در تهران دستگیر کردند.

وی گفت: متعاقب آن 62 نفر از افرادی که به وسیله این افراد اغفال و از آنها مبالغی بین 10 تا 16 میلیون اخذ شده بود نیز در مخفیگاهشان شناسایی و بازداشت کردند .

سردار محمدیان افزود: سرشاخه های این شرکت هرمی در این مدت همه این افراد را در چند خانه محبوس و از ارتباط آنها با بیرون به منظور لو نرفتن فعالیت غیر قانونیشان ممانعت می کردند.

وی گفت: به خانواده هایی که فرزند دانشجو در شهرهای مختلف دارند توصیه می شود نسبت به آگهی های استخدامی در شرکت های دولتی که در آن مطالبه پول می شود به شدت مراقب و هوشیار باشند.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار