09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/3/29 13:2:32 print

مرگ دو کارگری که تا گردن زیر آوار گرفتار بودند
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان سه طبقه مسکونی که در طبقه همکف مصالح ساختمانی وجود داشته کارگران در قسمت حیاط مشغول حفر یا تکمیل یک زیرزمین بوده‌اند که به یک‌باره بخشی از دیوارها و سقف این زیرزمین در حال حفر، تخریب و دو کارگر تا زیر گردن در زیر حجم زیادی از سنگ و خاک گرفتار شده بودند.

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در منطقه چهاردانگه، دو کارگر که تا گردن زیر آوار گرفتار شده بودند جان خود را از دست دادند.

سید جلال ملکی با اعلام خبر ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در منطقه چهاردانگه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 21:22 شب گذشته حادثه آوار در منطقه چهاردانگه، شهرک گلدسته به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان سه طبقه مسکونی که در طبقه همکف مصالح ساختمانی وجود داشته کارگران در قسمت حیاط مشغول حفر یا تکمیل یک زیرزمین بوده‌اند که به یک‌باره بخشی از دیوارها و سقف این زیرزمین در حال حفر، تخریب و دو کارگر تا زیر گردن در زیر حجم زیادی از سنگ و خاک گرفتار شده بودند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و پس از انجام ایمن‌سازیهای لازم مشغول خاکبرداری و آواربرداری از محل حادثه شدند که پس از دقایقی موفق شدند دو کارگر (کارگر ایرانی و افغانستانی چهل و دو و پنجاه ساله) را از زیر آوار خارج کنند که پس از معاینات اولیه عوامل اورژانس مشخص شد هر دو کارگر جان خود را از دست دادند.

ملکی خاطرنشان کرد: محل حادثه  پس از اتمام عملیات به عوامل انتظامی تحویل داده شد و آتش‌نشانان در ساعت 22:04 به عملیات پایان دادند.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار