09/22/2017 - جمعه 31 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/3/29 8:42:11 print

افزایش دوره جدید پارلمان انگلیس با برگزیت
انگلیس درصدد است به منظور رسیدگی به طرح برگزیت، دوره یک ساله پارلمان بعدی این کشور را دو ساله کند.

خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گزارش داد که دولت انگلیس در نظر دارد دوره پارلمان بعدی این کشور را به منظور رسیدگی به قانون خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موسوم به «برگزیت»، دو برابر کند.

بر این اساس، دوره پارلمان انگلیس به طور معمول یک سال و از بهار تا بهار است اما مقامات انگلیسی شنبه شب گذشته اعلام کردند که زمان بیشتری برای کار پارلمان نیاز است تا قانونگذاران بتوانند رویکرد انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا را بدون وقفه مورد بحث قرار دهند.

«آندریا لیدسام» رئیس مجلس عوام انگلیس در این باره گفت که پارلمان برای بررسی این لوایح از جمله برگزیت، به حداکثر زمان نیاز دارد و باید یک دوره دو ساله برگزار کند.

«ترزا می» نخست وزیر انگلیس از زمانی که حزب محافظه کار در انتخابات پارلمانی 8 ژوئن اکثر کرسی های خود را از دست داد، در تلاش است تا با حزب «اتحادیه دموکراتیک» ایرلند شمالی توافق کند و دولت تشکیل دهد.

مذاکرات رسمی مذاکره کنندگان انگلیس با اتحادیه اروپا درباره برگزیت و یا خروج انگلیس از اتحادیه اروپا از امروز دوشنبه آغاز می شود و شکست حزب پارلمانی محافظه کار می در انتخابات اخیر این کشور این مذاکرات را پیچیده خواهد کرد.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار