09/22/2017 - جمعه 31 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/3/28 10:30:43 print

خبر درگیری در غرب اندیمشک صحت ندارد
فرماندار اندیمشک گفت: خبر درگیری در غرب اندیمشک کذب است و صحت ندارد.

خبرگزاری تسنیم: پیمان جهانگیری اظهار داشت: روز گذشته خبری در برخی رسانه ها مبنی بر درگیری نیروهای انتظامی با عوامل گروه‌های تروریستی در مناطق غربی شهرستان اندیمشک، منتشر شد.

وی با اشاره به این که در این اخبار پل نادری به عنوان محل درگیری یاد شده است، افزود: خبر مذکور کذب بوده و صحت ندارد و تمام مناطق شهرستان اندیمشک در امنیت کامل بوده و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: با همکاری بخش‌های مختلفی شهری و انتظامی و بسیج تمام خدمات به مانند گذشته شهرستان اندیمشک در اوج امنیت بوده و نیازهای شهروندان در این زمنیه تامین و جدی گرفته شده است.

وی گفت: شهروندان بیش از انتشار اخبار نسبت به احراز صحت آن، توسط مراجع صالح و قانونی توجه داشته باشند و پیش از انتشار اخبار، اصالت آن‌ها را در شبکه مجازی مورد بررسی قرار داده و از انتشار اخبار نادرست، اجتناب کنند.

جهانگیری با اشاره به تمهیدات پیش بینی شده برای برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهرستان اندیمشک، ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته راهپیمایی روز قدس در سه شهر آزادی، چم‌گلک، حسینیه و اندیمشک برگزار می‌شود و در این زمینه هماهنگی‌های لازم  انجام شده است.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار