09/22/2017 - جمعه 31 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/3/28 10:20:47 print

داماد ناخلف؛ عامل اسید پاشی در شاهرود
عامل اصلی اسیدپاشی صبح امروز در شاهرود شناسایی و دستگیر شد.

خبرگزاری میزان: سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی سمنان اظهار داشت: ساعت ۱: ۵۰ بامداد امروز حادثه اسیدپاشی در یکی از روستاهای شهرستان شاهرود به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد. در این حادثه فردی ناشناس با حضور در منزل مردی ۷۸ ساله ظرفی با مقداری اسید روی دختر و همسرش ریخته و متواری شد.

سردار قاسمی ادامه داد: در این حادثه همسر ۷۰ ساله شاکی از ناحیه دست و دختر ۳۲ ساله اش از ناحیه صورت و سایر اعضای بدن مجروح و به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل شد.

به گفته این مسئول انتظامی با توجه حساسیت موضوع در همان دقایق ابتدایی حادثه تیم ویژه‌ای از کارآگان پلیس آگاهی مسئولیت رسیدگی به این پرونده و دستگیری متهم را به عهده گرفتند.
 
سردار قاسمی تصریح کرد:ساعتی قبل با تلاش مستمر ماموران پلیس مردی جوان با عنوان مظنون  پرونده دستگیر و انجام تحقیقات تخصصی از وی همچنان ادامه دارد.
 
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مصدومیت همسر شاکی سطحی بوده و به صورت سرپایی درمان و مرخص شده است تصریح کرد: دختر وی به علت آسیب دیدگی بیشتر به بیمارستان ساری منتقل شد.

وی از دستگیری عامل اصلی  اسید پاشی بامداد امروز در شاهرود خبرداد و گفت: داماد این خانواده به علت اختلاف خانوادگی که با خانواده همسرش داشت با اجیر کردن یک مرد ۲۴ ساله و دادن یک مبلغ جزئی ، او را مجاب به این کار کرده است.

سردار قاسمی در ادامه افزود: این مرد جوان ظهر امروز در یک عملیات پلیسی در منزلش بازداشت و تحقیقات از او ادامه دارد.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار