09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/1/30 12:43:7 print

شوخی با کت و شلوار وزیر کار در مجلس
پس از پايان صحبت‌هاي لاهوتي،‌ علي مطهري كه رياست مجلس را برعهده داشت،‌ با خنده گفت: انشاءالله آقاي لاهوتي كت و شلوار آقاي ربيعي هم فراموش نكنند و بخرند.

خبرآنلاین: نطق نماینده مردم لنگرود با شوخی این نماینده و علی مطهری با کت و شلوار وزیر کار همراه شد.

مهرداد بائوج لاهوتي نماينده مردم لنگرود در مجلس در نطق ميان دستور خود در جلسه علني امروز- چهارشنبه، 30 فروردين- با اشاره به انتخابات پيش رو، گفت: انتخابات رياست جمهوري در پيش است و ما بايد دقت كنيم، حواسمان باشد كه آقاي احمدي نژاد 500 ميليارد دلار از صندوق ذخيره ارزي را تاراج كرد و ما هم در همين مجلس بود،‌الان هم ما بايد دقت كنيم.

او در بخشي از صحبت‌هاي به افتتاح يك بيمارستان با حضور وزير رفاه در حوزه انتخابيه‌اش، پرداخت و گفت: از دكتر ربيعي وزير رفاه خواهشی دارم. بيمارستاني كه گفتيد گلنگ نميزنم و ميخواهم پشت لودر بنشینم كه سريع تر اين را بسازيم،‌ آمدي پشت لودر نشستي، حالا بگذريم به كت و شلوار شما آسيب خورد، اما سه سال از آن زمان گذشته است، آن بيمارستان ساخته نشده است، اگر بحث كت و شلوار است من برايت يك كت و شلوار ميخرم.

پس از پايان صحبت‌هاي لاهوتي،‌ علي مطهري كه رياست مجلس را برعهده داشت،‌ با خنده گفت: انشاءالله آقاي لاهوتي كت و شلوار آقاي ربيعي هم فراموش نكنند و  بخرند.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار