09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر


1395/12/29 10:36:16 print

ترافیک نیمه سنگین در جاده تهران- قم
در سایر محورهای خروجی پایتخت از جمله محورهای تهران- ساوه، تهران- کرج و تهران ـ پاکدشت تردد خودروها به صورت روان و عادی در جریان است.

ایرنا: مدیرکل راه داری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: تردد خودروها در محور تهران- قم نیمه سنگین بوده ولی در سایر محور های خروجی استان تردد خودرویی به صورت روان در جریان است.

 مجید نصرالله نژاد  افزود: در حال حاضر تردد خودروها در محور تهران - قم تا مسیر عوارضی تردد خودرها به صورت نیمه سنگین در جریان است.

وی بیان کرد: در سایر محورهای خروجی پایتخت از جمله محورهای تهران- ساوه، تهران- کرج و تهران ـ پاکدشت تردد خودروها به صورت روان و عادی در جریان است.

مدیرکل راه داری و حمل و نقل جاده ای استان درباره وضعیت جوی در جاده های استان تهران خاطر نشان کرد: از عصر امروز در محورهای کوهستانی استان بارش برف و در محور های مرکزی و جنوبی استان بارش باران پیش بینی می شود.

وی یاد آور شد: این بارش ها به صورت گسترده نیست، اما تمامی تیم های راهداری استان با استفاده از تجهیزات کامل در تمامی محورهای استان به منظور خدمات رسانی به مسافران در آماده باش کامل هستند.

وی از رانندگان خواست تا با سرعت مطمئنه در مسیر های جاده ای رانندگی کنند و از سامانه 141 و شماره تلفن 77909080- 021اطلاعات لازم را دریافت کنند.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار