09/22/2017 - جمعه 31 شهريور 1396
مشاهده خبر


1395/11/28 17:55:2 print

«قاتل خاموش» راننده تیبا را کشت +تصاویر
راننده تیبا هنگام استراحت داخل خودرویش بر اثر استفاده از پیک‌نیکی، جان خود را از دست داد.

تسنیم: ساعت 19:45 شب گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر گرفتار شدن مرد میانسال داخل خودروی تیبا، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 71 و گروه امداد و نجات 12 را به محل حادثه در میدان هلال احمر، خیابان گلستان اعزام کرد.

مهدی خضری‌پور؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: داخل یک دستگاه خودروی سواری تیبا که در کنار خیابان پارک شده بود، مرد میانسال حین استراحت بر اثر استفاده از پیک‌نیکی، دچار گاز گرفتگی شده و کاملاً بی‌هوش بود.

وی ادامه داد: با توجه به قفل بودن در خودروی سواری، نیروهای عملیاتی بی‌درنگ با استفاده از تجهیزات در خودرو را باز کرده و مرد میانسال را تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند که پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد مرد میانسال بر اثر انتشار گاز مونوکسید کربن دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست داده است.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی، محل حادثه را تحویل مأموران نیروی انتظامی دادند همچنین کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تهران علت بروز این حادثه را استفاده از گاز پیک‌نیکی در فضای بسته خودرو سواری و انتشار گاز مونوکسید کربن اعلام کردند.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار