09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر


1395/11/27 19:6:22 print

تازه‌ترین نظر ترامپ دربارۀ اتهام رابطه با روسیه
رئیس‌جمهور آمریکا در یک پیام توییتری اعلام کرد که اتهامات وارده به تیم وی مبنی بر داشتن ارتباط با روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا مزخرف است.

العالم: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در یک پیام توییتری در خصوص اتهاماتی مبنی بر احتمال ارتباط میان تیم وی با روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا نوشت: «ارتباط با روسیه مزخرف است و تنها تلاشی برای سرپوش‌گذاشتن بر بسیاری از اشتباهاتی است که در کمپین بازنده هیلاری کلینتون رخ داد».

وی ادامه داد که اطلاعات به صورت غیرقانونی توسط جامعه اطلاعاتی (آژانس امنیت ملی و اف بی آی) در اختیار روزنامه‌های ناکام نیویورک‌تایمز و واشنگتن‌پست قرار داده شده است.

ترامپ سپس از ستون‌نویس «بلومبرگ» قدردانی کرد و نوشت: «از الی لیک از بلومبرگ ویو تشکر می‌کنم که گفت که آژانس امنیت ملی و اف بی آی....نباید در سیاست‌های ما دخالت کنند».

اوایل روز، وزارت خارجه روسیه در خصوص این موضوع گفته بود که این اتهامات نمایانگر بازی‌ها و چانه‌زنی های داخل آمریکا است.

ترامپ ادامه داد: «رسوایی واقعی این است که اطلاعات محرمانه به صورت غیرقانونی توسط سازمانهای اطلاعاتی همچون نقل و نبات درز کرده است. این رفتار غیرآمریکایی است».

وی خواستار گفت‌وگوی سیاسی با مسکو به ویژه در زمینه مبارزه با تروریسم شده است و برای ایجاد روابط مثبت با روسیه ابراز آمادگی کرده است.

ترامپ به مسئله کریمه اشاره کرد و گفت: «کریمه در دوره اوباما توسط روسیه گرفته شد، آیا اوباما در مقابل روسیه دل رحم بوده است؟».

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار