08/20/2017 - يكشنبه 29 مرداد 1396
مشاهده خبر


1395/11/27 17:45:52 print

شرط عزت‌الله انتظامی برای بازگشت به عرصه بازیگری
عزت الله انتظامی گفت: فیلمنامه زیاد به دستم می رسد اما اثری که قابل توجه باشد و نظرم را جلب کند وجود نداشته است.

میزان: مجید انتظامی آهنگساز و رهبر ارکستر گفت: خدا را شکر پدرم این روزها حال خوبی دارد.
وی ادامه داد: هم اکنون کار جدیدی در دست ندارم چرا که الان به آن شکل کاری وجود ندارد چون فصل کار نیست و با توجه به اینکه جشنواره تمام شده، فیلمی وجود ندارد.

انتظامی تصریح کرد: این که می گویم کاری در دست ندارم به معنای آن نیست که کار نمی کنم چرا که من همیشه برای خودم کار می کنم و قطعه می نویسم اما اثری برای روی صحنه بردن ندارم.

وی همچنین اظهار کرد: الان مدت دوسال است که چند اثر را برای انتشار به شرکت های پخش موسیقی دادم اما نمی دانم که چرا منتشر نشده است.

این رهبر ارکستر در ادامه صحبت های خود توضیح داد: 5 موسیقی فیلم را برای انتشار آماده کرده ام که به ترتیب مربوط به فیلم های " دیوانه از قفس پرید" ، " طبل بزرگ " ،  سریال "مردان آنجلس" ،‌ سریال "شیخ بهایی" و سریال " اصحاب کهف" است.

وی یادآور شد: براساس آنچه به من گفته اند، قرار است سه اثر از میان این موسیقی های فیلم پیش از عید نوروز منتشر شود البته نمی دانم که در ادامه چه اتفاقی می افتد.

عزت الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران نیز در بخشی از این گفت و گو شرکت کرد و با اشاره به تمایل خود برای  حضور در آثار نمایشی ، گفت: فیلمنامه زیاد به دستم می رسد اما اثری که قابل توجه باشد و نظرم را جلب کند وجود نداشته است.

وی خاطر نشان کرد: اگر اثری را بخوانم که از آن خوشم آید قطعا دوباره بازی می کنم.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار