09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر


1395/11/27 15:30:1 print

چرا سفر مقام روسی به تهران لغو شد؟
یک دیپلمات سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه، نیاز به هماهنگی بیشتر را دلیل تعویق سفر یک مقام روسی به ایران اعلام کرد.

باشگاه خبرنگاران: دیپلمات سفارت جمهوری اسلامی امروز (چهارشنبه) درباره مطلب دیروز روزنامه کامرسانت چاپ مسکو گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد، مقام‌های ایرانی هیچ اطلاعات محرمانه‌ای در زمینه برنامه حضور دیمیتری راگوزین معاون نخست‌وزیر روسیه در تهران اعلام نکرده‌اند و فقط در برخی سایت‌ها به اصل سفر اشاره شده است.

این دیپلمات ایرانی افزود: برنامه حضور راگوزین در تهران در چارچوب سفرهای متقابل با همتای ایرانی و در ادامه برنامه‌های قبلی تنظیم شده بود که متاسفانه در مراحل آخر به دلایل فنی و نبود هماهنگی برنامه‌ها، به تعویق افتاد.

این منبع خبری همچنین با اشاره به اهمیت و نقش مثبت معاون نخست‌وزیر روسیه در روابط دو کشور، اظهار امیدواری کرد سفر به تعویق افتاده در زمان مناسب و با همه ترتیب‌های لازم تنظیم شود.

یک منبع آگاه در وزارت خارجه جمهوری اسلامی در تهران نیز ضمن تکذیب این خبر که سفر راگوزین به تهران به دلیل افشای اطلاعات محرمانه به تعویق افتاده، گفت که این شایعه‌ها صحت ندارد.

راگوزین که پیش‌بینی شده بود هفته جاری به تهران سفر و با مقام‌های جمهوری اسلامی دیدار و مذاکره کند، خود اعلام کرده به دلایل فنی سفر به تعویق افتاده است.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار