09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر

خدمات مترو تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب
1395/11/26 10:42:15 print

خدمات مترو تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب
فاصله گذر قطارها در انشعاب شاهد به شهر آفتاب یک ساعت خواهد بود.

گروه اجتماعی شهر- قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از ارائه خدمات به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهرآفتاب خبر داد.
علی عبدالله پور با بیان اینکه از روز سه شنبه تا پایان نمایشگاه خودرو، ایستگاه مترو شهر آفتاب آماده ارائه خدمات به مسافران است افزود: این ایستگاه از ساعت 11 تا 20 فعال است.
وی با بیان اینکه فاصله گذر قطارها در انشعاب شاهد به شهر آفتاب یک ساعت خواهد بود افزود: در صورت نیاز آمادگی برای اعزام قطار فوق‌العاده نیز وجود دارد.
نمايشگاه بين‌المللي خودروي تهران با حضور 200شركت‌كننده از امروز در حالي كار خود را در مجموعه نمايشگاهي شهرآفتاب آغاز مي‌كند كه سابقه آخرين برگزاري چنين نمايشگاهي به 11سال قبل بازمي‌گردد. تجربه برگزاري نمايشگاه خودرو در تهران اگرچه به بيش از يك دهه قبل بازمي‌گردد اما بسياري از شهروندان شايد به ياد داشته باشند كه اين نمايشگاه هميشه با استقبال گسترده‌اي به‌خصوص از سوي جوانان مواجه مي‌شد. البته با تدبير صورت گرفته اين بار اين نمايشگاه پرمخاطب و جذاب در مجموعه شهرآفتاب برگزار شده كه 138هكتار وسعت داشته و داراي امكانات مناسب براي شركت‌كنندگان و بازديدكنندگان است.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار