08/17/2017 - پنجشنبه 26 مرداد 1396
مشاهده خبر

درگذشت هاشمی رفسنجانی ناباورانه بود/ به فرموده امام، هاشمى زنده است چون نهضت زنده است
1395/10/20 6:10:30 print
سید حسن خمینی:
درگذشت هاشمی رفسنجانی ناباورانه بود/ به فرموده امام، هاشمى زنده است چون نهضت زنده است
هاشمى قامت رعناى گفتمان آزادى خواه و معتدل در جامعه افراط زده ماست. فرزند روستاى دوردست رفسنجان که هوش سرشار ، استعداد ناب ، قدرت تحلیل شگرف و شجاعت مثال زدنى را همراه با عشق به پیامبر و اهل بیت ایشان، اسلام ، ایران و امام ، در جان و روح خویش نهادینه ساخته بود.

تولیت آستان امام خمینی(ره) با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش شهر به نقل از فارس، در پی درگذشت آیت الله هاشمی، حسن خمینی تولیت آستان امام خمینی(ره) با صدور پیامی درگذشت وی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: درگذشت یار بى همانند و فرزند معنوى امام، حضرت آیت الله حاج شیخ اکبر هاشمى رفسنجانى رضوان الله تعالى علیه و حشره الله مع انبیائه و اولیائه چنان سنگین و ناباوارانه بود که تنها لطف الهى مى تواند تسلى بخش جان و روح ما باشد. کیست که از انقلاب اسلامى ایران خاطره اى داشته باشد و در آن حضور مؤثر و کم مانند هاشمى را نیابد.

در این پیام آمده است: همراهى این مجاهد خستگى ناپذیر از قبل از شروع  انقلاب با امام خمینى و حضور در هر صحنه اى که امام مى فرمود ، در لحظه لحظه زندگى ایشان مشهود و متجلى است. از فرماندهى دفاع مقدس تا مدیریت سازندگى کشور، از شوراى انقلاب تا ریاست مجلس، از نقش بى بدیل در تعیین رهبرى پس از امام تا ریاست خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام، از زندان و رفتن تا پاى اعدام تا نمایندگى امام براى حل هر معضله و بحران ، از ترور فیزیکى توسط فرقان تا ترور شخصیت توسط دشمنان و نابخردان ،همه و همه گواه و رد پاى هاشمى در تاریخ این مرز و بوم است.

«هاشمى قامت رعناى گفتمان آزادى خواه و معتدل در جامعه افراط زده ماست. فرزند روستاى دوردست رفسنجان که هوش سرشار ، استعداد ناب ، قدرت تحلیل شگرف و شجاعت مثال زدنى را همراه با عشق به پیامبر و اهل بیت ایشان، اسلام ، ایران و امام ، در جان و روح خویش نهادینه ساخته بود. فقدان آیت الله هاشمى نه تنها درگذشت استوانه محکم خردورزى بود بلکه فقد خوبى هایى است که از امام براى ما به یادگار مانده بود.

ایمان وى به مردم این سرزمین و انتخاب صحیح ایشان و امید به آینده درخشان این سرزمین براى هر آشناى وى ملموس بود و بهترین شاهد براى این مدعا حضور چندین باره وى در عرصه هاى مختلف انتخابات و کسب رأى از مردم ایران است.»

این پیام تصریح کرده است: هاشمى در میان ما زنده است. با ما خواهد ماند. و در جان و روان ایران جریان خواهد داشت. چراکه به فرموده امام، هاشمى زنده است چون نهضت زنده است. اینجانب این مصیبت جانکاه را به همه مردم ایران، مقام معظم رهبرى و به فرزندان و همسر مقاوم و مجاهدشان و به همه دوستداران ایشان تسلیت گفته ، براى ایشان حشر با اولیاء الهى و امام و شهیدان مسئلت دارم. 
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار